Pirate's Beach Club

Kurumsal

AYRICALIKLI BİR TATİL DENEYİMİNE DAVETLİSİNİZ!

PIRATE'S BEACH CLUB

Pirate’s Beach Club efsanevi Tahtalı dağı eteklerinde, Olympos ve Phaselis antik şehirlerinin tam ortasında Türk rivierasının incisi Tekirova’da. 7 den 70’e herkes için eğlence ve güneş. Toros dağlarının çam ormanlarının berrak sularla kucaklaştığı bölgede yer alan Pirate’s Beach Club, Akdeniz’in muhteşem güneşinin altında size konfor, dinlence, aktivite ve eğlence sunuyor.

Uluslararası bir mutfak, içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracak su kaydırakları, içinizdeki şampiyonu ortaya çıkaracak spor merkezi. Dört tema restoranından birinde yenilecek bir akşam yemeği ve gece eğlencesi ardından, sizi cennette yeni bir güne hazırlayacak konfor ve rahatlıkta odalar.

Wellness merkezimizde sizi şımartmak ve vücudunuzu ve ruhunuzu arındırmak için sunulan değişik masajlar ve ardından enfes bir hamam tecrübesi.

Çocuklar da bayılacak. Happy Pirate Club’da eğlence ve aktivite dolu bir gün geçirecek, define avı ve küçük hayvanat bahçemizle unutamayacakları maceralar yaşayacaklar.

Haydi, kitabınızı ya da spor kıyafetlerinizi bavulunuza koyun. Ya da ikisini de. Pirate’s Beach Club’da uzun bir kışın sonunda hak ettiğiniz her şeyi bulacaksınız.